Komputery oraz Internet są teraz częścią naszego codziennego życia i wszyscy odczuwamy potrzebę używania ich do rozwiązywania prostych codziennych zadań.

Internet to nie tylko wartościowe narzędzie komunikacji i znajdowania informacji.
Coraz więcej organizacji i urzędów państwowych korzysta z Internetu, zarówno udzielając informacji, jak i realizując swoje usługi. W tej sytuacji osoby, którym brak umiejętności posługiwania się Internetem, są skazane na utrudnienia.

Wśród nas wciąż są ludzie, którzy nie potrafią sprawnie posługiwać się Internetem. Dlatego każdy kto zna chociaż jedną osobę, która nie używa jeszcze Internetu lub używać go nie potrafi, powinien polecić jej e-Citizen. To idealne rozwiązaniem dla takiej osoby.e-Citizen (w wersji polskiej e-Obywatel) jest doskonałym certyfikatem, ponieważ pozwala użytkownikowi poznawać Internet bez posiadania uprzedniej wiedzy informatycznej.

e-Citizen został zaprojektowany tak, aby pomagać użytkownikom wykorzystywać Internet w maksymalnym stopniu poprzez wyjaśnienie reguł jego działania oraz pokazanie jak można go wykorzystywać w wielu zastosowaniach. Zawiera tematykę dotyczącą załatwiania spraw urzędowych, znajdowania informacji, robienia zakupów, a także komunikowania się z rodziną i przyjaciółmi za pośrednictwem Internetu. 

 

Pobierz Syllabus'a

 

 

 

 

pobierz syllabus

literatura

  

 

Po zdaniu egzaminu uczestnik dostaje następujący certyfikat:

Cennik ECDL e-Citizen
 

Pozycja 

Kwota brutto  

Kwota brutto ulgowa

Egzamin

147,60 zł

116,85 zł

Egzamin poprawkowy

67,65 zł

55,35 zł

Cena brutto zawiera obowiązującą stawkę VAT.